Opcje przeglądania
Producent
Cena
 • od
  do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

PIECE NADMUCHOWE

Oferujemy wysokiej klasy piece nadmuchowe, dzięki którym możliwe jest efektywne ogrzewanie powietrza bez ponoszenia wysokich kosztów. Koniecznie sprawdź, czym dokładnie jest piec nadmuchowy, w jaki sposób działa oraz na co zwrócić uwagę w trakcie jego zakupu. Przekonaj się także, dlaczego warto wybrać właśnie nasz sklep internetowy.

Czym są i jak działają piece nadmuchowe?

Piec z nadmuchem to urządzenie grzewcze, które działa na zasadzie rozprowadzania ciepłego powietrza za pomocą wentylatora lub dmuchawy. Zasada działania takiego pieca polega na ogrzewaniu powietrza wewnątrz urządzenia, a następnie rozprowadzaniu go po pomieszczeniach za pomocą systemu kanałów lub bezpośrednio z urządzenia do otoczenia. Dzięki temu procesowi możliwe jest szybkie i efektywne ogrzewanie przestrzeni, co sprawia, że piece nadmuchowe są popularnym wyborem do ogrzewania domów, warsztatów, hal produkcyjnych oraz magazynów.

Piec z nadmuchem — na co zwrócić uwagę?

Decydując się na piec z nadmuchem, zwróć uwagę przede wszystkim na:

 • nominalną moc grzewczą,

 • maksymalną moc grzewczą,

 • rodzaj wykorzystywanego paliwa,

 • zużycie paliwa,

 • wagę netto oraz brutto,

 • indeks efektywności energetycznej,

 • wymiary,

 • obecność certyfikatów i zgodność z obowiązującą normą.

Nominalna moc grzewcza określa średnią moc, z jaką duży, średni lub mały piec nadmuchowy może pracować. Maksymalna moc grzewcza wskazuje natomiast na największą możliwą moc, która może być wykorzystywana w przypadku ekstremalnie wysokiego zapotrzebowania na ogrzewanie. Rodzaj wykorzystywanego paliwa podobnie jak indeks efektywności energetycznej oraz zużycie paliwa determinuje koszty eksploatacyjne. Waga netto i brutto, a także wymiary odnoszą się do Twoich możliwości przy planowaniu miejsca instalacji pieca. Obecność certyfikatów oraz zgodność z obowiązującymi normami (np. EN13240:2006) gwarantują bezpieczeństwo użytkowania urządzenia.

Piece z nadmuchem — dlaczego nasza oferta?

Warto skorzystać z naszej oferty ze względu na to, że jesteśmy branżowymi specjalistami. W związku z tym w każdej chwili możemy Ci wskazać, który kocioł nadmuchowy będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Nasi klienci doceniają nas także ze względu na to, że w bardzo krótkim czasie realizujemy wszystkie zamówienia. W sytuacji zatem, gdybyś miał jakiekolwiek pytania dotyczące naszych pieców z nawiewem, możemy udzielić Ci szczegółowych informacji. Pamiętaj również o tym, że mamy bardzo szeroki asortyment. Dzięki temu możesz podjąć decyzję zakupową w maksymalnie komfortowych warunkach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań, a także do składania zamówień na naszej stronie internetowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl